انگلستان 8روزه ویژه نوروز (برگزار شده)

جزئیات تور

  • کد تور: 3
  • قیمت: 4590000
  • مدت: 8روزه
  • درجه سختی: 2 از 5
  • محدوده سنی: 2 -60
  • نوع سفر: هوایی

لیست هتل‌ها و تعرفه قیمت

نام هتل خدمات هتل قیمت دو تخته قیمت یک تخته قیمت اتاق کودک با تخت (۶ تا ۱۲ سال) قیمت اتاق کودک بدون تخت (۲ تا ۶ سال) توضیحات
هتل4ستاره 1690یورو+4/590/000 2290یورو+4/590/000 1590یورو+4/590/000 590یورو+4/590/000 ---

توضیحات

شرایط دریافت ویزای انگلستان

انگلستان بزرگترین کشور بریتانیا است و در عین حال میزبان بزرگترین پایتخت اروپا لندن است. همچنین، وجود صدها جاذبه، کیلومترها نوار ساحلی، تاریخ و فرهنگ منحصر به فرد باعث شده است تا گردشگری بسیاری علاقه‌مند سفر به انگلستان شوند. در این راستا، اتباع کشورهای غیر اتحادیه اروپا باید پیش از سفر به این کشور از سفارت یا کنسولگری بریتانیا در کشور خود برای گرفتن ویزا اقدام کنند. نکته قابل توجه این است که ویزای کشور انگلستان در میان ویزا ها از اعتبار خاص و بالایی برخوردار است.

ویزای توریستی به افرادی تعلق می‌گیرد که برای تفریح، گردش یا دیدار با خانواده قصد سفر به انگلستان را دارند. پروسه درخواست و صدور ویزای توریستی انگلستان مشابه سایر کشورها است؛ به این ترتیب که در ابتدا متقاضی باید فرم تقاضای ویزای انگلستان را به صورت آنلاین را در وب‌سایت سفارت یا کنسولگری تکمیل کنند. پس از انجام مراحل آنلاین، ایمیلی در مورد وقت ملاقات به صورت خودکار برای متقاضی ارسال می‌شود.

به طور کلی، مراحل دریافت ویزای انگلستان به صورت انلاین را می‌توان به شکل زیر دنبال کرد:

۱) باز کردن اکانت کاربری با آدرس ایمیل فعال

۲) انتخاب نوع ویزای درخواستی

۳) تکمیل اطلاعات درخواستی در فرم (اطلاعات شخصی) : فرم تقاضای ویزا باید برای هر کدام از متقاضیان به صورت جداگانه تکمیل شود.

۴) امضای الکترونیک مسافر که به منزله تائید اطلاعات وارد شده است.

۵)‌وقت ویزا به صورت هفتگی (سه‌شنبه‌ها ساعت ۱۳:۰۰) تعیین می‌شود؛ بنابراین، توصیه می‌شود تا متقاضیان در این زمان خاص حتما برای تعیین وقت ملاقات اقدام کنند.

۶)‌ پرداخت هزینه

۷) رجیستر کردن اطلاعات برای بازگشت پاسپورت متقاضی